Telekomunikacja

Menu

Bannery reklamowe

-
-
-
-
-

Treść strony

Zastosowanie w Telekomunikacji

Telekomunikacja

W czasie przerw w dostawie prądu systemy telekomunikacyjne potrzebują niezawodnych źródeł energii w postaci odpowiednio zwymiarowanych instalacji bateryjnych. Integratorzy systemów poszukują zaprojektowanych i kompletnych dedykowanych rozwiązań dla telekomunikacji. Producenci systemów zasilania stosują zestawy baterii o ustandaryzowanych wymiarach, dużej gęstości zgromadzonej energii w przeliczeniu na masę baterii.

HOPPECKE oferuje szeroki wybór rozwiązań dla powyższych wymagań. Gwarantuje najwyższą jakość produktów, parametrów elektrycznych i mechanicznych przy zachowaniu maksymalnej niezawodności. Naszym rozwiązaniom zawierzyło już wielu operatorów w Europie i na świecie. Obecnie HOPPECKE posiada międzynarodową sieć przedstawicielstw rozlokowanych na całym świecie. Rozumiemy potrzeby rynku IT/Telekomunikacja dzięki utrzymywaniu bezpośrednich kontaktów w klientami końcowymi. Dowodem sukcesów na rynkach jest nasza długa lista referencyjna. Wynika ona bezpośrednio z wieloletniej działalności na rynkach oraz dostosowywaniu oferty do wymagań klientów. Oferujemy produkty które są ciągłe unowocześniane, instalacje kompletnych systemów bateryjnych, przeglądy i konserwację, szkolenia. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie.

Do naszych klientów zaliczamy:

  • dostawców urządzeń zasilających
  • instalatorów i integratorów systemów
  • operatorów sieci stacjonarnych i komórkowych
  • operatorów sieci specjalnego przeznaczenia
  • operatorów łączy satelitarnych
  • centra komputerowe

Zakres produktów

Specjalnie dla rynku IT/Telekomunikacja stworzyliśmy baterię zaprojektowaną do instalowania w szafach 23". Bloki bateryjne posiadają wyprowadzenie biegunów od frontu oraz są przystosowane do centralnego systemu odgazowania, obudowy są wykonane z ognioodpornego materiału ABS. Prosimy zaznajomić się z serią baterii zwanych "net.power". Z innych serii baterii zaprojektowanych specjalnie dla telekomunikacji należy wymienić "power.com.SB". Do obiektów centralowych oferujemy baterie większych pojemności typu "OPzV". Do zastosowań specjalnych takich jak węzły sieci, większe obiekty telekomunikacyjne czy duże hurtownie danych zaprojektowaliśmy baterie typu OPzS o pojemnościach do 12 000 Ah (seria max.power). Posiadamy też w produkcji baterie żelowe OPzV.

Warto wspomnienia jest rekombinator gazów AquaGen - oryginalny patent HOPPECKE stosowany w bateriach klasycznych. AquaGen oferuje wiele korzyści m.in. wydlużenie czasu pomiędzy przeglądami, czasu po którym trzeba uzupełniać elektrolit w baterii, znaczne zmniejszenie wymagań wentylacyjnych dla pomieszczeń z bateriami. W sumie oznacza to niższe koszty utrzymania baterii.

Copyright Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 13
62-023 Żerniki k. Poznania
info@hoppecke.pl, tel. +48 61 646 5000, Fax. +48 61 646 5001

Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto
i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy - KRS: 54800
NIP: 886-001-58-67, REGON: 010111430