Energetyka

Menu

Bannery reklamowe

-
-
-
-
-
-
-
-

Treść strony

instalacja 220V
Baterie klasyczne
Aqua.Gen premium.top V
Rekombinacja gazów na ogniwach

Energetyka

    Oferujemy Państwu bezpośrednio kompleksowe rozwiązania stałoprądowe związane z zasilaniem bateryjnym światowej klasy producenta baterii akumulatorów. Ponad osiemdziesięcioletnia tradycja firmy przekłada się niezmiennie na najwyższą jakość produktów, usług jak również indywidualnego podejścia naszych pracowników do każdego z Państwa. Oferujemy baterie akumulatorów wraz z urządzeniami bezpośrednio z nimi współpracującymi dla potrzeb Energetyki Zawodowej i przemysłu. Do naszych klientów należą m.in.:

  • elektrownie i elektrociepłownie
  • polskie sieci elektroenergetyczne
  • zakłady energetyczne
  • rafinerie
  • pozostałe zakłady chemiczne
  • zakłady górnicze
  • huty

W zakładach produkcyjnych ulokowanych w miejscowości Hoppecke (okolice Dortmundu) w Niemczech, produkowane są najwyższej jakości baterie przemysłowe kwasowo-ołowiowe i zasadowe do zastosowań stacjonarnych. Dla potrzeby energetyki oraz przemysłu współpracujemy od lat z takimi firmami, jak ABB, Siemens, Alstom, Elektrobudowa. Posiadamy pełną gamę nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań do zastosowań w energetyce zawodowej i przemyśle, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu i oczekiwaniom klientów tej branży. 

 

 Montaż i uruchomienie

Zapewniamy demontaż i utylizację wyeksploatowanych baterii zgodnie z obowiązującymi przepisami poświadczoną odpowiednimi deklaracjami oraz kartą przekazania odpadu.
Możemy zapewnić w naszych dostawach indywidualnie zaprojektowane stalaże bateryjne, szafy zamykane w wymiarach i kolorze dopasowanym do indywidualnych potrzeb uzytkownika. Nasz serwis zapewni instalację z poświadczeniem zgodności z normami europejskimi (znak CE, deklaracja zgodności). Dodatkowo możemy zapewnić przyłącza bateryjne z zabezpieczeniami. W okresie eksploatacji zapewniamy okresowe przeglądy, pomiary kontrolne oraz szybką reakcję serwisu w razie awarii. Na czas awarii zapewniamy produkt zastępczy o zbliżonych parametrach. Oferujemy bezpłatne usługę doboru baterii do wymaganego czasu autonomii oraz mocy/prądów obciążenia.

Copyright Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 13
62-023 Żerniki k. Poznania
info@hoppecke.pl, tel. +48 61 646 5000, Fax. +48 61 646 5001

Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto
i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy - KRS: 54800
NIP: 886-001-58-67, REGON: 010111430