Menu

Bannery reklamowe

-

Treść strony

Hoppecke Word

Od producenta akumulatorów do dostawcy energii

HOPPECKE  - największy producent baterii pozostający 100% w europejskiej własności. Nazwa HOPPECKE stanowi na całym świecie synonim najwyższej jakości. Od 1927 roku nieprzerwanie produkujemy systemy bateryjnego zasilania, ciągle rozszerzając ich zakres. HOPPECKE wniosło znaczący udział w światowym rozwoju konstrukcji baterii wprowadzając wiele innowacji. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z historią firmy

Oferujemy naszym klientom na całym świecie gotowe rozwiązania wydajnego i niezawodnego zasilania z baterii ołowiowo-kwasowych i niklowo-kadmowych. Ciągle rozwijamy zakres oferowanych produktów i usług oferując najnowsze technologicznie rozwiązania. Doskonalimy się - firma posiada wprowadzony w życie program ciągłego podnoszenia kwalifikacji pracowników. Jesteśmy otwarci na nowe koncepcje - Hoppecke posiada własny Dział Badań i Rozwoju. W 2008 roku HOPPECKE zostało zaliczone do grona najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw niemieckich, otrzymało prestiżowe wyróżnienie  - TOP 100.

HOPPECKE specjalizuje się w systemach stacjonarnych oraz systemach zasilania wózków widłowych. Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań o najniższych kosztach przeliczonych na czas życia produktu. Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z filozofią HOPPECKE  poprzez lekturę broszury opisującej firmę.Dostarczamy na cały świat ! Poprzez 19 własnych spółek przedstawicielskich i wielu reprezentantów, HOPPECKE dysponuje dzisiaj rozległą siecią dystrybucyjną i serwisową. Jesteśmy obecni na każdym kontynencie. Zapewniamy jedną jakość i wysoki poziom obsługi klienta. Aktualna lista kontaktów w świecie do Hoppecke dostępna jest na stronie HOPPECKE International.  Polski oddział Hoppecke jest jednym z większych w grupie. Więcej informacji na stronie „O nas – Polska”.

Copyright Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 13
62-023 Żerniki k. Poznania
info@hoppecke.pl, tel. +48 61 646 5000, Fax. +48 61 646 5001

Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto
i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy - KRS: 54800
NIP: 886-001-58-67, REGON: 010111430